Hakkımızda

Elif Ece Tekstil, 20 yıllık tecrübesiyle hazır giyim sektöründe dokuma kumaştan mamul konfeksiyon ürünleri, kurumsal giyim, üniforma-personel kıyafeti, iş kıyafetleri ve tekstil promosyonları imalat ve ihracatını gerçekleştirmekte, tecrübeli ve uzman kadrosu, kalite anlayışı, iş ahlakı ve sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.”  Bu düşünce ile çıktığımız bu yolda her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için üretim teknolojilerini yakından takip ediyor, sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak istenen kalite standartlarında, insan ve çevre sağlığına uygun üretim yapıyoruz.

 

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için güvenilir ve saygın bir şirket olarak; genç, dinamik ve alanında uzman kadromuz ile tekstil sektörüne kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, asla kaliteden ödün vermeyen, üretimden insan kaynaklarına, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi yönetim politikasıyla sektörün öncü bir markası olmayı amaçlıyoruz.

 

Sektörün değişen taleplerini en hızlı şekilde karşılayan, istikrarlı ve kaliteli üretimi ile güvenin simgesi olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Sohbeti Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?